“Це було через гроші”: 45-річна Полякова розповіла про найбільший скандал з чоловіком, якого вона розорила

Королева ночі Оля Полякова розповіла про серйозну сварку зі своїм заможним чоловіком Вадимом Буряковським: що сталося у подружжя? Подробиці особистого життя.

Українська поп-діва Оля Полякова розповіла про своє сімейне життя з відомим бізнесменом Вадимом Буряковським. Вона зізналася, що однією з найсерйозніших сварок в їхньому шлюбі стали фінансові питання. Оля зауважила, що коли вона бере гроші від чоловіка, це викликає в неї приємні почуття, але ситуація змінюється, коли вона видає гроші йому.

Оля Полякова розповіла про найсерйознішу сварку з чоловіком
Оля Полякова розповіла про найсерйознішу сварку з чоловіком

Зірка розповіла про те, що найцінніші подарунки в її житті надходили саме від її чоловіка. Вона зауважила, що в минулому вдалося навіть витратити всі його гроші, однак пізніше почала активно заробляти своїми силами і отримувати значний дохід.

Оля Полякова у 2004 році вона вийшла заміж за Вадима Буряковського, який став її чоловіком. Раніше Полякова вкрай мало висловлювалася про свого чоловіка у масових медіа, але останнім часом ця тема стала більш актуальною. Вона регулярно ділилась подробицями їхнього спільного життя у проєкті “Дорослі дівчатка”, що вона вела разом з Машею Єфросиніною.

Оля Полякова розповіла про найсерйознішу сварку з чоловіком
Оля Полякова розповіла про найсерйознішу сварку з чоловіком

На початку свого шлюбу Оля отримувала від чоловіка дорогі подарунки. Тим не менш, співачка наголошує на своїй власній талановитості та здатності швидко звикнути до нових умов життя. Публічні чутки, які часто пов’язували її з віком свого чоловіка, вона завжди спростовувала та відкидала як несправедливі й некоректні.

Оля Полякова розповіла про найсерйознішу сварку з чоловіком
Оля Полякова розповіла про найсерйознішу сварку з чоловіком

Коли співачка познайомилась з чоловіком, Вадим був одруженим, однак згодом покинув свою сім’ю ради Ольги. Їхній союз виявився досить міцним, і в 2005 році народилася їхня донька Маша, а в 2011-му — Аліса. Незважаючи на сумніви багатьох родичів та друзів, які сумнівалися у їхньому шлюбі, Вадим і Ольга залишилися досі разом.

Гострі язики висловлювали думки про те, що шлюб з Поляковою був лише з метою матеріального забезпечення з боку підприємця, а також зазначали різницю у 16 років між подружжям.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.