У свої часи прославили Україну: як змінились зірки 80-тих років – Оксана Білозір, Іво Бобул, Алла Кудлай

У 1980-ті рокі принесли визнання та шалену популярність Україні та змінились як зовнішньо, так і внутрішньо: Оксана Білозір, Алла Кудлай та Іво Бобул - як виглядали артисти тоді та зараз?

У 1980-х роках, попри існування радянського режиму, знаменитості України отримали визнання як вдома, так і за кордоном. Імена таких виконавців, як Іво Бобул, Алла Кудлай та Оксана Білозір, стали символами української музичної культури.

Оксана Білозір

Оксана Білозір, крім визначення себе як видатної співачки, активно займалась політикою та громадським життям. Вона почала свою кар’єру у ВІА “Ритми Карпат” і стала солісткою ВІА “Ватра”. Згодом спільно з Віктором Морозовим вона виконала пісню “Ой, там у Львові, на Високім Замку”, яка принесла їй широке визнання.

Як змінились зірки 80-тих років: Оксана Білозір
Як змінились зірки 80-тих років: Оксана Білозір

У 90-х роках Оксана заснувала свій ансамбль “Оксана” і випустила альбом “Україночка” у Канаді. У 1994 році їй було присвоєно звання “Народної артистки України”.

Іво Бобул

Іво Бобул, український співак, народився в численній родині Чернівецької області. Він почав свій творчий шлях у юності, беручи участь у різних музичних колективах. Пісні Іво Бобула, такі як “Місячне колесо”, “Одна єдина”, “Скрипалю”, завоювали популярність серед широкої аудиторії.

Як змінились зірки 80-тих років: Іво Бобул
Як змінились зірки 80-тих років: Іво Бобул

У 1995 році Іво Бобул було присвоєно звання заслуженого артиста України, а через три роки він став народним артистом. Співак активно продовжує свою концертну діяльність і має велике вплив на молоде покоління, яке виявляє інтерес до його музичної спадщини та виступів.

Алла Кудлай

Алла Кудлай почала свою музичну кар’єру наприкінці 70-тих в народному хорі Верьовки. Відтоді вона активно долучилася до музичного життя України. З 1984 року вона стала солісткою естрадно-симфонічного оркестру Держтелерадіо України, де виконувала різноманітні музичні композиції.

Як змінились зірки 80-тих років: Алла Кудлай
Як змінились зірки 80-тих років: Алла Кудлай

У 80-х роках вона представила свій відеоальбом “Веселка”, який містив маловідомі народні пісні і став популярним серед шанувальників української музики. Її творчість принесла їй велику популярність і визнання. У 2000-х роках Алла Кудлай вирішила спробувати себе в політиці.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?