“Хотіли одразу 2 дітей”: Тімур Мірошніченко розповів все про процедуру всиновлення другої дитини в Україні

Телеведучий і багатодітний батько Тімур Мірошніченко поділився новими подробицями про всиновлення другої дитини. Чоловік розповів, як відбувається ця процедура в сучасній Україні.

Влітку 2023 року подружжя Тімура та Інни Мірошніченків всиновили дитину. З того моменту пройшов цілий рік і голова великої родини поділився новими подробицями про всиновлення.

Виявляється, разом із Марселем, якого Мірошніченки тепло прийняли в свою родину – подружжя бажало всиновити ще одну дитину. Але певні обставини та державна бюрократія стали на заваді реалізацію цього рішення.

Тімур Мірошніченко розповів деталі всиновлення другої дитини в Україні
Тімур Мірошніченко розповів деталі всиновлення другої дитини в Україні

Тімур Мірошніченко повідомив, що зараз їм з дружиною Інною вдалось подолати усі бюрократичні перепони та вийти на фінішну пряму. Зовсім скоро в зірковій родині зʼявиться ще одна прийомна дитина.

Фахівці з опіки порадили подружжю Мірошніченків взяти на виховання дівчинку віком 8-10 років. Телеведучий розповів, що ще рік тому вони займались питанням першого всиновлення.

І вже тоді висловлювали з Інною бажання всиновити відразу двох дітлахів. Однак тренери не дозволили на той момент це зробити. Тому зірковій родині довелось заходити на друге коло і проходити усі етапи всиновлення заново.

Тімур Мірошніченко зазначив, що процедура всиновлення — процес тривалий і займає приблизно 6 місяців.

Трохи раніше Тімур Мірошніченко розповідав про складнощі, з якими зіштовхнулась їхня родина під час процедури всиновлення. Телеведучий назвав цю процедуру тривалою і занадто складною. Майбутні батьки обовʼязково повинні проходити спеціальні курси. Після цього фахівці надають подружжю висновок – якого віку та статі дитину вони можуть всиновити або вдочерити.

Головна ж складність полягає у тому, що майже неможливо знайти дитину, яка б відповідала характеристикам зіркової родини.

Тімур Мірошніченко зазначив, що рекомендації від фахівців батьківських курсів — це, по факту, суворі обмеження. Під час оформлення другого всиновлення подружжя Мірошніченків отримало певні поради. Наприклад, їх дитина повинна бути без соціальної історії.

Це значить, що вона до всиновлення (вдочеріння) не повинна була жити в дитячому будинку чи переживати насилля. Оскільки багато дітлахів потрапляють в дитбудинки саме через такі проблеми, як насилля в родині – виникають проблеми із всиновленням.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?