Мовчав про все, і говорив лише про дружину: що відомо про жінок Ігоря Кондратюка і як вони виглядають?

Ігор Кондратюк зазвичай не розповідає про особисте життя, але нещодавно з'явилась інформація, що насправді продюсер мав не один шлюб та у нього є троє дітей: як виглядають жінки, з якими мав роман?

Український продюсер Ігор Кондратюк поділився своїми думками щодо шлюбу та стосунків з дружиною. Він рідко говорить про особисте життя, проте в розмові зі Славою Дьоміним розкрив деякі деталі.

Продюсер розповів, що вже багато років перебуває у шлюбі з Олександрою Городецькою, підкресливши, що вони разом з 1996 року. Ігор Кондратюк зауважив, що до цього у них були інші шлюби, проте не надав цьому особливого значення. Для багатьох шанувальників ця інформація стала несподіванкою, адже більшість думали, що Олександра це перша жінка у житті чоловіка. Що стосується попередньої обраниці шоумена, то ця інформація залишається невідомою і навряд чи буде розкрита.

Ігор Кондратюк розповів про дружину та свої романи
Ігор Кондратюк розповів про дружину та свої романи

Кондратюк зазначив, що його теперіншній шлюб жодного разу не був на межі розриву. Водночас, зізнався, що у їхніх стосунках траплялися непорозуміння, зазвичай пов’язані з роботою. Особливо це стосувалося моментів, коли думки дружини не завжди збігалися з його баченням.

Одним із прикладів таких ситуацій став проєкт “Американський шанс”. Після завершення програми, в якій продюсер втратив значну суму грошей, виникла напруга. Причиною фінансових втрат стало те, що партнери, яким Кондратюк довірився, не змогли забезпечити необхідне спонсорство. Ця ситуація стала причиною для конфлікту між подружжям, проте, за словами продюсера, основною проблемою була ненадійність інших людей, а не їхні власні дії.

Ігор Кондратюк розповів про дружину та свої романи
Ігор Кондратюк розповів про дружину та свої романи

Відомо, що Олександра займається фінансовими справами, тому вони тісно пов’язані з роботою навіть вдома, незважаючи на це Ігор щасливо живе з Олександрою Городецькою. У їхньому подружньому житті народилося троє дітей: сини Сергій і Данило, а також дочка Поліна. Обидва сини залишаються в Україні, входячи до четвертої хвилі мобілізації, подібно до самого Ігоря, через певні проблеми зі здоров’ям.

Ігор Кондратюк розповів про дружину та свої романи
Ігор Кондратюк розповів про дружину та свої романи

Старший син займається монтажем соціальних відео, а молодший активно працює в галузі блокчейну. Дочка Поліна наразі навчається у Сполучених Штатах Америки, опановуючи спеціальність інженерки космічних систем.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.