“Ми розмовляли про це лише 1 раз”: Руслана Лижичко розповіла, чи готова всиновити дитину – своїх ще не має

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко заговорила про всиновлення дитини, так як своєї не має: яке рішення прийняли разом із чоловіком Олександром Ксенофоновим?

Українська співачка Руслана нещодавно відкрилася щодо особистого життя. Майже 30 років вона знаходиться у шлюбі з музичним продюсером Олександром Ксенофонтовим. Їхня історія почалася на студії звукозапису, де вони познайомилися, а в 1995 році зіграли весілля. За словами Руслани, музика завжди була тим, що їх об’єднувало і продовжує об’єднувати до сьогодні.

Кілька років тому співачка дала зрозуміти, що може бути вагітною та згодом відповіла на питання, яке хвилювало багатьох її шанувальників. Вона зазначила, що на той час приділяла дуже багато уваги цьому.

Руслана Лижичко зізналась, чи готова разом із чоловіком всиновити дитину
Руслана Лижичко зізналась, чи готова разом із чоловіком всиновити дитину

Руслана наголосила, що кожна жінка розуміє важливість цього періоду, і це найголовніше, що вона хотіла б здійснити у своєму житті. Співачка свідомо натякнула на своє положення, прагнучи показати свою щирість, адже для неї сім’я є найважливішою цінністю.

На даний момент Руслана ще не має власної дитини, і чи з’явиться вона в майбутньому залишається невідомим. Вона розповіла, що разом зі своїм чоловіком Олександром Ксенофонтовим вони обговорювали можливість усиновлення. Проте перед цим вони вирішили спробувати народити власну дитину. Ідея усиновлення виникла у них через прибуття перших біженців з Донецька.

Волонтерський рух у той час був надзвичайно активним, оскільки багато дітей залишилися без батьків, що викликало обговорення можливості їх усиновлення. Одного разу Руслана запитала свого чоловіка, чи вони могли б зробити цей крок. Проте обоє відчули, що їм важливо спочатку мати власну дитину. Це було рішенням, яке мало глибокі психологічні підвалини, бо вони прагнули спочатку створити власну родину, а потім розглядати варіант всиновлення.

Руслана Лижичко зізналась, чи готова разом із чоловіком всиновити дитину
Руслана Лижичко зізналась, чи готова разом із чоловіком всиновити дитину

Зірка неодноразово висловлювала своє бажання подарувати своїй родині маленьку копію себе або Олександра, що є важливим для них обох. Руслана підкреслила, що це рішення було важливим не лише для неї, але і для Олександра, який багато років мріяв про дитину, і їх насичене життя не дозволяло раніше підійти до цього питання.

Нові статті

Схожі статті

На них дивляться мільйони: за ким в соцмережах найбільше слідкують українці – Каменських, Брежнєва та інші

Деякі з них більш відверті з аудиторією, а хтось тримає своє життя якомога далі від публічних постів та сторіз? Українські знаменитості, які мають найбільшу аудиторію: Дорофєєва, Брежнєва та інші.

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?