“Напевно, настав час”: Олена Вінницька зізналась, що розлучалась з чоловіком аж на 2 роки і назвала причину

Екс-учасниця жіночого тріо Олена Вінницька вперше зізналась, що мала з чоловіком Сергієм Большим кризу та розлучалась на два роки - що сталося між подружжям?

Олена Вінницька, колишня учасниця гурту “ВІА Гра”, розповіла про власний досвід у стосунках з музикантом Сергієм Большим. Пара познайомилася ще в підлітковому віці, і з часом у їхньому шлюбі виникла криза, що призвела до того, що вони розійшлися на більш як два роки. Олена вважає, що цей період відстані виявився корисним, дозволяючи їм обом зрозуміти себе та свої стосунки глибше.

Після такої паузи пара знову знайшла спільну мову, виявивши, що спільна діяльність, зокрема концертна, допомогла їм повернутися одне до одного. Олена підкреслила важливість часу, який вони провели окремо, особливо враховуючи, що вони розпочали зустрічатися ще відносно молодими. Це дозволило їм краще зрозуміти свої власні потреби і бажання, а також ситуацію в їхніх стосунках.

Екс-солістка гурту "ВІА Гра" Олена Вінницька розповіла про розлучення з чоловіком
Екс-солістка гурту “ВІА Гра” Олена Вінницька розповіла про розлучення з чоловіком

Олена не забула відзначити, що під час періоду віддаленості вони не втрачали зв’язку і підтримували близькі стосунки. Вона також зазначила, що Сергій має чудові стосунки з її матір’ю, тещею, що стало додатковим плюсом у їхньому поверненні разом.

На сьогоднішній день шлюб відомої співачки став ще міцнішим завдяки спільним соціальним проєктам з її коханим. Під час війни вони вирішили створити благодійний фонд, спрямований на допомогу ветеранам.

Екс-солістка гурту "ВІА Гра" Олена Вінницька розповіла про розлучення з чоловіком
Екс-солістка гурту “ВІА Гра” Олена Вінницька розповіла про розлучення з чоловіком

Зараз вони активно займаються соціальною діяльністю, і їх благодійний фонд фокусується на програмі психологічного відновлення та освіти для ветеранів. Це стало важливою складовою їхнього життя, яка дозволяє їм не лише надавати допомогу тим, хто цього потребує, але й зближуватися між собою, працюючи над спільними цілями та проєктами.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.