Рідний брат Тіни Кароль одружився з сестрою відомої української актриси: у них народилася донечка (ФОТО)

Тіна Кароль та Ірма Вітовська є родичками, і це все через те, що брат співачки одружений із сестрою акторки - що відомо про подружжя, яке має донечку?

Тіна Кароль нещодавно розповіла про навчання свого сина у Великій Британії і поділилася деталями про її тісні стосунки з акторкою Ірмою Вітовською. Виявилося, що обидві сім’ї не лише дружать, але і мають родинні зв’язки: рідний брат Тіни, Станіслав, є чоловіком Наталії, сестри Ірми.

Кароль пригадала про рідкісні зустрічі через їхні зайняті робочі графіки. Вона розповіла, як особисто взяла участь у сватанні Станіслава до Наталії, сестри Ірми, описуючи цей процес як традиційний і серйозний. Усі члени родини об’єднувалися, щоб попросити руку Наталії для Станіслава.

Брат Тіни Кароль розповів про одруження з сестрою відомої актриси
Брат Тіни Кароль розповів про одруження з сестрою відомої актриси

Незважаючи на рідкість особистих зустрічей, Тіна Кароль підкреслила значення їхніх тісних відносин з Ірмою Вітовською, що надає особливе значення їхньому родинному зв’язку.

Брат Тіни Кароль розповів про одруження з сестрою відомої актриси
Брат Тіни Кароль розповів про одруження з сестрою відомої актриси

Тіна Кароль висловила свої почуття щодо актриси Ірми Вітовської, наголошуючи, що відчуває велику прихильність до неї ще з часів, коли та зіграла у серіалі “Леся + Рома”. Вона розповіла, що колись навіть шукала гарбуз по хаті, маючи на увазі свою захопленість актрисою. Зараз, зустрічаючись з Ірмою за столом, Тіна відчуває себе поруч зіркою, і це почуття взаємне.

Брат Тіни Кароль розповів про одруження з сестрою відомої актриси
Брат Тіни Кароль розповів про одруження з сестрою відомої актриси

Тіна Кароль рідко згадує про свого старшого брата Станіслава Лібермана, що мешкає в Києві та успішно працює адвокатом, керуючи власною юридичною фірмою. Станіслав одружений і має доньку Весту, а його дружина є рідною сестрою акторки Ірми Вітовської-Ванца. Тіна підтримує близькі відносини зі своїм братом та його сім’єю, регулярно приїжджаючи в гості до них і проводячи час зі своєю племінницею.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.