Три магазини “Сільпо” було визнано кращими в Європі у 2023 році: емоції, футуризм, географічні міфи

Щороку Europe's Finest Store 2023 визначає найкращі магазини Європи. Цьогоріч до списку ТОП 29 потрапили три українських торгових точки. Всі вони належать мережі супермаркетів "Сільпо". Відкриття відбулося наприкінці 2022 року та у квітні 2023-го. Розгляньмо кожен із магазинів-переможців.

Щороку Europe’s Finest Store 2023 визначає найкращі магазини Європи. Цьогоріч до списку ТОП 29 потрапили три українських торгових точки. Всі вони належать мережі супермаркетів “Сільпо”. Відкриття відбулося наприкінці 2022 року та у квітні 2023-го. Розгляньмо кожен із магазинів-переможців.

Рівне

Тут відкрили “Сільпо”, присвячене емоціям. Розташований супермаркет по вул. Сергія Бачинського, 5. Почали готувати цей яскравий дизайнерський проєкт ще до повномасштабного вторгнення.

Сільпо Рівне

Посеред торгової зали міститься інсталяція, присвячена простим мріям і теплим почуттям. Її зробили з повітряних кульок. В овочевому відділі на покупців чекають дві фігурки – чоловіча й жіноча, що поринули у власний вир почуттів. Острів Лавки традицій прикрашає підвісна стеля з талісманом удачі – чотирилистою конюшиною.

Бориспіль

Тут нещодавно відкрили магазин у стилі ретрофутуризму, що відповідає реаліям сьогодення – з генератором та Starlink. Тож магазин на 1600 квадратів завжди буди зі світлом та мобільним зв’язком.

Бориспіль Бориспіль

Повсюди можна побачити літальні апарати. Поряд із раритетами розташовані транспортні засоби майбутнього. Адреса гелікоптерного “Сільпо”: Київський шлях, 6. Відкриття планувалося на травень 2022 року. Та зі зрозумілих причин це вдалося зробити лише в грудні.

Крюківщина

Під Києвом у квітні 2023 року відкрили ще один супермаркет мережі “Сільпо”, за яким можна вивчати географію. Тут зібрали всі міфи стосовно відкриттів нових земель.

Сільпо Крюківщина

Найцікавіші моменти – Земля, що тримається на трьох китах, чи подорож Колумба до берегів Індії, яка насправді виявилася Північною Америкою.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.