Найгарнішою японкою визнано українку: тернополянка здобула перемогу в конкурсі краси “Міс Японія”

Кароліні Шиїно 26 років. Вона народилася у Тернополі, але в 5-річному віці переїхала з мамою жити до Японії. Тепер українську модель визнали найгарнішою японкою.

Конкурс “Міс Японія” днями відбувся в Токіо. Справжньою сенсацією стала 26-річна модель, якій вручили корону королеви краси. До цього натуралізовані японки перемогу не здобували.

Кароліна має маму-українку та тата-японця. Дитину ще в 5-річному віці вивезли з України до східної країни, тож вона отримала японське виховання. Шиїно вважає японську рідною мовою. Запевняє, що й дух у неї японський.

Міс Японія 2024 (зліва) з мамою Світланою (справа)

Мама Кароліни вийшла заміж за японця. Українського дитинства модель практично не пам’ятає. Натомість життя в Нагої чудово закарбувалося в пам’яті. Лише минулого року Шиїно отримала японське громадянство.

Тепер можна було й засвітитися на конкурсі Miss Japan Grandprix 2024. Оскільки риси дівчини все ж більше нагадують європейські, аніж японські, у соцмережах розгорілися справжні баталії, чи можна таке обличчя визнавати еталоном японської краси. Можливо, воно несе хибний меседж місцевим жителям.

Міс Японія 2024 з мамою Світланою

Звісно, не обійшлося і без політичних натяків. Російські пропагандистські сайти тут же почали розганяти зраду, мовляв, перемогу віддали українці, бо це “данина часу”. Тим часом Кароліна була дуже розчулена подібним визнанням, відзначивши:

“Я мусила стикатися з перешкодами, які часто не давали мені бути прийнятою як японка, тож мене переповнює вдячність за те, що на цьому конкурсі я отримала визнання як японка”.

Шиїно зазначила, що мріє жити у суспільстві, де людей оцінюватимуть не за зовнішнім виглядом. Саме тому й подалася на конкурс краси. Тернополянка Світлана, яка народила красуню, теж модель. Вона також здобувала численні перемоги у конкурсах краси. Певна, в доньки все ще попереду.

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка з весни 2022 року прийняла у себе чи не найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?