Модна, але непотрібна: кухонна техніка, яку краще не купувати. Тільки для “МастерШеф” згодиться

Сучасний ринок кухонної техніки пропонує широкий вибір різноманітних пристроїв, які здатні спростити приготування їжі та зробити його більш цікавим. Однак не всі ці пристрої є вкрай необхідними.

Не завжди слід сліпо вірити рекламі та модним трендам. Існує багато кухонних пристроїв, які незважаючи на свою популярність, можуть виявитися марною тратою грошей. Розглянемо декілька таких технічних трендів.

Кавоварка

Кавоварка – один з найпопулярніших кухонних пристроїв у світі. Однак вона не є вкрай необхідною. Насправді каву можна приготувати і без неї, використовуючи звичайну турку або френч-прес. Смак кави, звареної в турці, буде більш насиченим і ароматним, ніж у кави з кавоварки.

Модна, але непотрібна: кухонна техніка, яку краще не купувати
Модна, але непотрібна: кухонна техніка, яку краще не купувати

Мультиварка

Мультиварка – це універсальний пристрій, який може використовуватися для приготування різноманітних страв. Однак, як стверджують деякі господині, мультиварка часто стоїть без діла, оскільки вони звикли використовувати звичайні каструлі. Крім того, мультиварки можуть бути досить дорогими.

Модна, але непотрібна: кухонна техніка, яку краще не купувати
Модна, але непотрібна: кухонна техніка, яку краще не купувати

Хлібопічка

Хлібопічка – розумна техніка для приготування домашнього хліба, яка зовсім не є необхідною. Хліб можна приготувати і без неї, використовуючи звичайну духовку або мікрохвильову піч.

Модна, але непотрібна: кухонна техніка, яку краще не купувати
Модна, але непотрібна: кухонна техніка, яку краще не купувати

Крім кавоварок, мультиварок і хлібопічок, до категорії непотрібної кухонної техніки можна віднести також такі пристрої, як:

  1. Соковижималка. Сок можна приготувати і без соковижималки, використовуючи звичайну терку або блендер.
  2. Сушилка для фруктів і овочів. Їх в разі чого можна купити в магазині.
  3. Кухонна машина. Це той самий блендер, але з більшою кількістю функцій.

Якщо ви плануєте придбати кухонну техніку, уважно обміркуйте, чи вона вам дійсно необхідна. Не варто купувати пристрій тільки тому, що він модний.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.