Чи знали ви, як розводити золу правильно? Ваш врожай квітів буде помітно більшим і бутони в стилі “Ого”

Якщо ви хочете мати багато квітів та щоб вони були гарними та доглянутими - обов'язково зробіть це: як потрібно розводити золу та для чого оцет?

Зола є відомим і цінним ресурсом для кожного садівника та городника, оскільки це комплексне і повністю натуральне добриво, яке підходить для багатьох рослин. Правильне використання золи вимагає знання того, як її правильно розводити, що дозволить рослинам отримати максимальну користь і сприятиме отриманню високих врожаїв.

Для того, щоб забезпечити рослини калієм та фосфором у доступній формі, необхідно приготувати нескладний розчин. Для цього потрібно взяти відро об’ємом 10 літрів, наповнити його водою і додати 200 грамів золи. Суміш ретельно перемішується і залишають настоюватися щонайменше на дві години, а в ідеалі на всю ніч. Це дозволяє поживним речовинам краще розчинитися у воді.

Експерти розповіли, як правильно розводити золу для більшого врожаю квітів
Експерти розповіли, як правильно розводити золу для більшого врожаю квітів

При внесенні розчину слід дотримуватися певних правил: поливати рослини по вологому ґрунту, використовуючи від 0,5 до 1 літра під кожну рослину залежно від її розміру, стадії росту та потреби у додатковому живленні.

Існує практика додавання оцту до золи, яка на перший погляд може здаватися незвичною. Однак досвідчені садівники розуміють, що цей процес має важливе значення, особливо коли мова йде про забезпечення рослин кальцієм.

Експерти розповіли, як правильно розводити золу для більшого врожаю квітів
Експерти розповіли, як правильно розводити золу для більшого врожаю квітів

Оцет, вступаючи в реакцію з золою, перетворює кальцій у форму, яку рослини можуть швидко і легко поглинати. Це особливо важливо для рослин, які страждають від вершинної гнилі. Вершинна гниль часто виникає через нестачу кальцію, тому забезпечення рослин цим елементом у швидкодоступній формі допомагає запобігти або виправити цю проблему.

Для того, щоб приготувати таке підживлення, необхідно додати 0,5 склянки столового оцту до 10 літрів води, в якій розчиняють 200 грамів золи. Суміш слід настоювати протягом двох годин, щоб реакція між оцтом і золою пройшла повністю, і кальцій перейшов у легкодоступну форму.

Потім цю рідину використовують для поливу рослин, вносячи від 0,5 до 1 літра підживлення під кожну рослину. Такий спосіб підживлення не тільки допомагає швидко забезпечити рослини необхідними елементами, але й підвищує їх загальну стійкість до захворювань і несприятливих умов.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.