Фагот із ТНМК покинув кохану ще до народження первістка, але з Ольгою Навроцькою так і не одружився

Олег Михайлюта, більше відомий загалу як Фагот, має 12-річного сина. Але від мами хлопчика музикант пішов ще до народження первістка Микити. Чоловік закохався в Ольгу Навроцьку. З дизайнеркою він одружуватися теж не поспішає.

З Анастасією Будкіною в лідера гурту ТНМК не склалися стосунки, але від сина Олег не відмовився. За першої ліпшої нагоди татусь намагається зустрітися з Микитою і весело провести час. Торік у серпні нащадок Фагота відзначив 12-річчя, отримавши від батька вітання у Фейсбуку та відеоколаж, складений зі світлин різних років.

Сину Фагота пішов 13-ий рік

Заразом Олег подякував Анастасії, що подарувала йому таке щастя. З сином, судячи з фото, у батька склалися близькі дружні стосунки. Будкіну Фагот покинув ще під час вагітності – не склалося.

Олег не підозрював про вагітність дівчини. Прийшов їй сказати, що покохав іншу, а Настя приголомшила новиною, що перебуває при надії. І хоча Михайлюта завжди мріяв про дитину, не зміг відмовитися від нового кохання.

Фагот не спішить одружуватися з Навроцькою

Його новою обраницею стала відома дизайнерка Ольга Навроцька. Вони разом уже 14-ий рік. Навряд чи Микита був би щасливим, якби тато залишився б з його матір’ю заради нього, але марив іншою і тайкома бігав на побачення.

Тож серед вагітної колишньої і майбутнім щастям Фагот обрав останнє, запевнивши Будкіну і її родину, що турбуватиметься про маля. І дотримався свого слова.

Олег з Ольгою разом вже понад 10 років, але на весільний рушник закохані ставати не поспішають. І хоч Фагот називає обраницю королевою ельфів, обручку не дарує. Чоловік не збирається зважати на загальноприйняті в суспільстві норми. На думку музиканта, штамп у паспорті потрібен лише для того, щоб після розлучення розпочати поділ майна. А це ницо. Дітей у пари немає і навряд чи з’являться, зважаючи на вік, тож можна бути разом не розписаними, насолоджуючись кожною миттю, проведеною разом.

Нові статті

Схожі статті

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.