Історія кохання Марічки Падалко та Єгора Соболєва: вона розірвала 15-річний шлюб, щоб бути із ним

Марічка Падалко не лише успішна телеведуча, а й щаслива дружина і мама трьох чудових дітей. Але мало хто знає, що шлюб із Єгором Соболєвим – другий в біографії зірки, і до цього вона не хотіла сім'ю.

Марічка Падалко справді є взірцем зразкової дружини, матері та просто гідної людини. Її чоловік – Єгор Соболєв, – наразі захищає Україну, до цього був журналістом, депутатом і програмістом – працював у проєкті, що був технічним партнером Центру протидії корупції у підтриманні реєстру публічних діячів. Але мало хто знає, як зародилося кохання між цими двома, що дало їм побудувати міцну сім’ю та змінити власні життя.

Історія кохання Марічки Падалко та Єгора Соболєва: обидвоє були одружені на момент зустрічі

Як Марічка Падалко круто змінила своє життя, щоб бути з Єгором Соболєвим: розірвала 15-річний шлюб та вирішила народити новому обранцю дітей
Як Марічка Падалко круто змінила своє життя, щоб бути з Єгором Соболєвим: розірвала 15-річний шлюб та вирішила народити новому обранцю дітей

У минулому Марічка Падалко була затятою кар’єристкою, та перебувала у шлюбі з загадковим чоловіком, про якого не розголошує деталей. Пара не хотіла дітей, і сама Марічка зізнавалася – не відчувала “тяги” до материнства, поки не подорослішала приблизно до 30 років та не зустріла Єгора Соболєва. Сам же ексдепутат теж перебував у шлюбі на момент зустрічі з Марічкою, і навіть мав дочку – Алісу, що народилася у 2002 році.

Пару об’єднали революційні події 2013-2014 років. Вони розуміли, що це кохання не дуже чесне по відношенню до їх колишніх обранців, але вирішили ризикнути та побудувати власну родину. Закохані зійшлися після своїх розлучень, а через 3 місяці Марічка дізналася, що вагітна. Вже після народження другої дитини, у 2008, пара офіційно розписалася, і дотепер живуть міцною родиною.

Подружжя проводить весь свій вільний час із дітьми, і до служби в ЗСУ Єгор Соболєв часто запрошував дружину на побачення. Вони досі бережуть сімейну ідилію, що викликає ще більше поваги до Марічки Падалко та її сім’ї.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.