Катя Осадча започаткувала нове розважальне пісенне шоу: “Для мене це знайоме поле, але в новому форматі”

Катя Осадча неодноразово наголошувала, що повернення до "Світського життя" неможливе. Але ніхто не забороняв ведучій робити іншу розважальну передачу за присутності зірок.

Телеканал “1+1 Україна” приступає до виробництва нового розважального шоу “Пісня мого життя”. Перший епізод проєкту вже був у ефірі. Тоді українці поїхали до Фінляндії задля знімань. Тоді трансляцію зробили на дві країни відразу.

Мова про українську адаптацію популярного фінського шоу Song Of My Life. Вирішено зробити українську адаптацію проєкту, дуже популярного на теренах Фінляндії. Перший сезон в Україні вже готується.

Катя Осадча стане ведучою нового шоу

Правила шоу доволі цікаві. У студії присутні знаменитості, які називають пісні, напряму пов’язані з їхнім життям. Композиції виконуються артистами на сцені, а присутні укупі з телеглядачами мають розгадати, чия реальна історія приховується за даною піснею. Таким чином удасться дізнатися реальні випадки з життя зірок та зворушливі подробиці.

Катя Осадча стане ведучою нового шоу

Катя Осадча погодилася стати ведучою подібного проєкту. 40-річна ведуча має величезний досвід ведення передачі про зірок “Світське життя” та пісенного конкурсу “Голос країни”. Тож на шоу “Пісня мого життя” почуватиметься немов риба у воді та зуміє розговорити будь-яку зірку. Тим паче, що має на всіх купу компромату.

Дружина Юрія Горбунова відвідала Фінляндію торік разом зі знімальною групою. Катя відразу відчула, що подібний формат має зайти українському телеглядачу. Тим паче вона чудово знається на сенсаціях та має великий досвід інтерв’ю з зірками першої величини. Новий формат шоу, певна Осадча, обов’язково зацікавить велику кількість людей.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.