Оля Полякова показала образ української Барбі: тепер довгі ноги Королеви ночі можна “купити” (Фото)

Торік у липні виник масовий ажіотаж з приводу стрічки "Барбі". Цим скористалася найпопулярніша блондинка України. Оля Полякова випустила довгоногу ляльку, схожу на себе.

Барбі-бум не залишив у спокої нікого. Особливо зачепив за найпотаємніші струни душі артисток із модельними параметрами. Спочатку на Барбі перетворилася Леся Нікітюк, знявши цілий мінісеріал і виклавши в Інстаграмі.

Згодом подібний інфопривід використала прагматична Оля Полякова. Артистка втямила, що й сама нагадує відому ляльку, то можна чудово підзаробити. Тож Барбі Полякову було поставлено на потік.

Оля Полякова випустила ляльку, свою копію

Артистка розповіла, що подібна ідея спала на думку ще до великої війни. Коли було організовано шоу “Королева Ночі”, Олі закортіло мати ляльку в таких же сценічних костюмах, як на концерті.

Ляльки “Оля Полякова” могли не лише носити коротенькі блискучі сукні, але й співати пісні артистки. Після 24 лютого довелося відкласти розробку до нових віників. Та лялькова серія, показана на одній з виставок, викликала надзвичайну зацікавленість у дистриб’юторів. Тому довелося домовлятися, щоб ляльку запустили у виробництво.

Оля Полякова випустила ляльку, свою копію

Ще жодна співачка в Україні не створила з себе ляльку. Довгоногі лялечки мають різне вбрання, що схоже на те, в якому Полякова виходить на сцену. У комплекті додається мікрофон-стійка та обов’язковий атрибут Олі – корона.

Придбати ляльку, що співає, можна в інтернет-магазинах іграшок. Викласти доведеться більш як тисячу гривень. Полякова запевнила, що частина цих коштів спрямовується на потреби Фонду “Дитинство без війни”.

Доньки Олі Полякової вже великі, тож навряд чи бавляться ляльками. Натомість багатьом дівчаткам лялька з таким іменем припаде до вподоби, допомагаючи мріяти про славу та успіх.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.