6 ознак самотності Тіни Кароль, яка вже забула про чоловічу ласку: ніякий Дан Балан не вилікує душу

На старті минулого року співачці Тіні Кароль карти Таро наврочили самотність. "Один факт" розповідає, чи насправді це так. Дізнайтесь про деякі ознаки, які вказують на те, що виконавиця – досі одна.

На старті минулого 2023 року двоє дівчат гадали. Звали тих дівчат Оля та Марійка. Тоді донька відомої української співачки-білявки Олі Полякової захопилась Таро-прогнозами і наврочила колезі своєї мами по творчому цеху Тіні Кароль… самотність.

“Один Факт” розповість вам про деякі ознаки, які вказують на те, що Тіна Кароль й насправді одна. Навколо неї — багато шанувальників-чоловіків, але серденько досі крається за чоловіком, що помер багато років тому.

6 ознак того, що Тіна Кароль - досі самотня
6 ознак того, що Тіна Кароль – досі самотня

В українському суспільстві чомусь діє стереотип: якщо жінка самотня – вона обов’язково погано виглядає і стає схожою на стареньку бабцю. Про співачку Тіну Кароль цього точно не скажеш. Молода, вродлива, посміхнена і… самотня. Так, самотня і на це вказують 6 наступних ознак.

Багато працює

Так, цей факт насправді — про Тіну Кароль. Велику кількість своєї жіночої енергії співачка вкладає в творчий розвиток, створює нові пісні і проекти, займається благодійністю.

Інтенсивна зайнятість на роботі надає співачці можливість бути фінансово незалежною.

Цілком імовірно, що робота стає для неї і засобом заповнити порожнечу, яка створилась через відсутність близьких відносин.

Рідко буває вдома

Через творчу зайнятість, гастролі та концерти Тіна Кароль дійсно може бувати вдома нечасто. І навіть у вільний час співачка не сидить склавши руки, а… відправляється на активний відпочинок.

Ось, наприклад, на новорічні свята Тіна побувала в Буковелі разом із своїм єдиним сином Веніаміном і… заспівала яскраву колядку тамтешньому мешканцю — баранчику.

Часті перепади настрою

Самотність — свого роду спусковий гачок, який провокує появу в жінок різких перепадів настрою. Емоційні коливання бувають ознакою невисловлених почуттів самотності.

На щастя, в Тіни Кароль є спосіб подолати емоційні перепади за допомогою творчості. Взагалі співачка — дуже сильна особистість.

Про це свідчить хоча б той факт, що одразу після новини про смерть чоловіка Євгена Огіра Тіна… вийшла на сцену і всі негативні емоції вклала саме у виконання пісні.

Має ідеальний зовнішній вигляд

Тут і сперечатись не треба. Тіна Кароль дійсно виглядає блискуче — жіноча, струнка, доглянута жінка з яскравою посмішкою на обличчі.

Тіна Кароль завжди приділяє багато уваги своїй зачісці і макіяжу, підкреслюючи свою привабливість навіть у той час, коли залишається самотньою декілька років поспіль.

Ідеальна зовнішність для самотньої жінки — це спосіб підвищити самооцінку та самовиразитись.

Багато часу проводить в торгових центрах

Відвідування торгівельних центрів і бутиків — це ідеальний спосіб відволіктись від думок про самотність і просто насолодитись суспільством людей.

Вочевидь, його використовує в своєму житті і співачка Тіна Кароль, адже для підтримки ідеальної зовнішності співачці завжди потрібні візити до магазинів одягу, косметики, взуття та інших атрибутів справжньої жінки.

Демонструє підвищений інтерес до статусу чоловіків

Самотня жінка може проявляти підвищений інтерес до статусу стосунків у чоловіків. В такий спосіб вона шукає собі приятеля для близьких відносин чи надійного чоловіка для створення міцної родини. Чи це про Тіну Кароль?

Імовірно, що так. Наприклад, співачка і досі цікавиться життям Дана Балана, з яким їй приписували роман під час участі в музичному шоу “Голос Країни”.

Тіна Кароль завжди слідкує за своєю зовнішністю
Тіна Кароль завжди слідкує за своєю зовнішністю

А ще в травні минулого року Тіна зізнавалась, що наразі її головний герой — не “світський лев”, а чоловік з автоматом в руках – неголений і не митий.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.