Не Тіна, і тим паче не Кароль: справжнє ім’я української співачки і популярні чутки, пов’язані із ним

Чи знаєте ви, що Тіну Кароль насправді звуть зовсім не Тіною. Та й прізвище при народженні в неї було геть інше. "Один Факт" розповість, як раніше звали популярну співачку.

Існує така думка, що доля людини визначається тим ім’ям, яке їй дали при народженні. І якщо батьки обрали для вас конкретне ім’я, то міняти його протягом життя не варто. Однак чимало зірок шоу-бізнесу цей Закон Всесвіту оминає стороною і все одно бере собі сценічний псевдонім.

Тіна Кароль колись звалася Тетяною
Тіна Кароль колись звалася Тетяною

Іноді псевдонім обирає собі сама зірка. Але частіше за все руку до появи псевдоніма прикладає продюсер виконавця чи виконавиці, який працює над створенням бренду.

Головна героїня цієї публікації – співачка Тіна Кароль. Зараз вже мало хто пам’ятає, що на початку своєї творчої кар’єри її звали зовсім не так. Справжнє прізвище відомої співачки, а звали її раніше… Тетяною.

А потім, коли музична кар’єра пішла догори — Тетяна Ліберман стала Тіною Кароль. Тоді ходили чутки, нібито своє сценічне ім’я виконавиця вигадала завдяки… Ані Лорак, просто прочитавши це ім’я навпаки і додавши до прізвища м’який знак наприкінці, а до імені – першу букву “Т”.

Сама Тіна Кароль цей факт категорично заперечує і наполягає на тому, що над її сценічним псевдонімом працювала ціла команда креативних продюсерів.

Як насправді звуть співачку Тіну Кароль
Як насправді звуть співачку Тіну Кароль

Більше того, Тіна Кароль згодом замінила своє ім’я і прізвище в офіційних документах на сценічний псевдоним. За данними від ЗМІ, аналогічні зміни торкнулись і свідоцтва про народження сина співачки — Веніаміна Огіра. В рядку з позначкою “матір” значиться саме “Тіна Кароль”.

Зміна справжнього імені в паспорті на сценічне – не просто забаганка виконавиці. Це ще й спосіб уникнути судових розглядів щодо того, кому насправді належить бренд “Тіна Кароль”. Завдяки цим змінам Тіні Кароль вдалося зберегти за собою розкручений бренд після скандального розриву зі своїм першим продюсером Олегом Чорним.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.