“Він маг і чаклун в третьому поколінні”: єдиний син Дмитра Коляденка відверто розповів про захоплення батька

Єдиний син шоумена Дмитра Коляденка – Пилип, – відверто розповів про стосунки з батьком, а також своє ставлення до одного з його цікавих захоплень.

Пилип Коляденко – єдиний спадкоємець колишнього зіркового подружжя Дмитра та Олени Коляденко, співавтор доволі успішного гурту Kadnay і сольного проєкту Phil It. В дитинстві Пилип вирішив не йти стопами батьків у шоу-бізнес, тому вступив на факультет журналістики одного з Київських ВИШів, і зірковий батько був категорично проти рішення хлопця. У 2012 році Пилип все ж подався у творчість і на пару з випускником “Фабрики зірок” Дмитром Каднаєм створив гурт, у якому був бек-вокалістом, клавішником і гітаристом.

Єдиний син Дмитра Коляденка розповів про стосунки з батьком і його захоплення
Єдиний син Дмитра Коляденка розповів про стосунки з батьком і його захоплення

Зараз син і батько в доволі близьких стосунках – Пилип час від часу приходить до Дмитра за порадою і жартома просить його звертатися до карт Таро – це і є тим самим цікавим хобі Коляденка-старшого. Виявилося, що він любить колекціонувати різноманітні колоди Таро і гадати на них. Епатажна людина закономірно має доволі епатажні інтереси.

Так, Пилип зізнався, що іноді просить батька зробити розклад і дивується, як все виходить саме так, як нагадав Дмитро. Жартома він каже, що є магом і чаклуном в третьому поколінні. Про це Пилип розповів у подкасті Олени Кравець та її доньки під назвою “Вдома поговоримо”.

Одного разу Дмитро Коляденко на своїй сторінці в Instagram виклав фото-порівняння себе з сином і здивува мережу подібністю – Пилип дуже схожий на Дмитра в молодості. З цим погодилося безліч підписників Коляденка-старшого, відписуючи в коментарях, що Пилип – просто копія батька, хоч і схожий чимось на зіркову матір.

Єдиний син Дмитра Коляденка розповів про стосунки з батьком і його захоплення
Єдиний син Дмитра Коляденка розповів про стосунки з батьком і його захоплення

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка з весни 2022 року прийняла у себе чи не найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?