Олександр Волошин грубо висловився у сторону своєї екс-дружини Анни Трінчер: так жінок не називають

Колишній чоловік Анни Трінчер негативно звернувся до дівчини перед глядачами: що саме сказав Олександр Волошин та до яких наслідків це призвело.

Під час прямого ефіру, колишній чоловік та блогер Олександр Волошин висловив неприпустиме висловлення про свою колишню дружину, відому співачку та блогерку Анну Трінчер, використавши грубу мову.

Інцидент трапився під час однієї трансляції, яку проводили разом Олександр Волошин та ще один блогер Олександр Слобоженко. Під час обговорення питання від підписників щодо можливих стосунків Слобоженка з колишньою дружиною Волошина, останній неочікувано втрутився в діалог і використав образливе висловлення щодо Анни Трінчер, назвавши її “бабою”.

Схоже, що Волошин не врахував можливих наслідків щодо своїх висловлювань, порушивши загальноприйняті норми етикету та проявивши недостатню ввічливість у спілкуванні. Ця ситуація викликала значну хвилю обурення серед глядачів та призвела до гострої реакції в інтернеті.

Екс-чоловік Анни Трінчер грубо обізвав її перед публікою. Фото з Instagram @annatrincher_official
Екс-чоловік Анни Трінчер грубо обізвав її перед публікою. Фото з Instagram @annatrincher_official

Багато користувачів соціальних мереж висловили своє засудження за таку поведінку блогера та вимагали вибачень від Волошина. Такі висловлення не тільки порушують загальноприйняті норми спілкування, але й можуть завдати значної шкоди репутації.

Сподіваємось, що Олександр Волошин виправить свою помилку та надасть публічні вибачення Анні Трінчер, які допоможуть згладити напругу, яка виникла внаслідок його необдуманих слів.

Співачка також розповіла про цю ситуацію у своєму Instagram та звернулася до свого екс-чоловіка та інших чоловіків, які висловлюються подібним чином. Вона наголосила на необхідності зміни у звертанні до жінок. Представивши кумедну фотографію, вона привела приклади заміни слова “баба” на більш шанобливі терміни, такі як “колишня дівчина”, “колишня дружина”, “жінка”.

Нові статті

Схожі статті

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.