Наче 2 сестри: Каменських, Федишин, Полякова і Єфросиніна показали фото зі своїми напрочуд молодими мамами

Ми не можемо намилуватися їхньою вродою. Та якщо поглянути на зіркових мам, стає зрозуміло, в кого вони вдалися. Матусі знаменитостей виглядають немов старші сестри.

Настя Каменських

Співачка частенько викладає в мережу світлини, де вони з мамою перебувають разом – відпочивають, сміються, їдуть кудись в автомобілі. Це свідчить про неймовірну спорідненість душ двох близьких людей. На знімках важко визначити, хто мама, а хто донька, оскільки пані Лідія має доволі моложавий вигляд.

Зіркові мами більше схожі на сестер знаменитостей

Ірина Федишин

Як зразкова доня, артистка чимало часу проводить у маминому будинку. Разом пораються на городі, разом відпочивають. На цей раз Ірина виклала в мережу світлину з Карпат, де обидві родички вдягнуті в однакові спортивні костюми. Виглядають обидві, неначе подружки, але ніяк не мама з донькою. Видно, що спілкування завдає їм насолоду.

Зіркові мами більше схожі на сестер знаменитостей

Оля Полякова

Стосунки в зірки з мамою не такі близькі, як хотілося б. З усім тим, 6 років тому Оля випустила пісню “Мама”, у кліпі на яку зняла себе, маму й донечок. Тепер настав час оновити композицію, зробивши україномовною. І знову ж таки відразу 3 покоління Полякових постало перед камерою. Найстарша з родини має пречудовий вигляд, як і решта нащадків.

Зіркові мами більше схожі на сестер знаменитостей

Маша Єфросиніна

Кримська мама відомої блогерки нині мешкає у Польщі, доглядаючи онука – сина Маші, який надзвичайно лякається завивань сирени повітряної тривоги й не може знаходитися в Києві. Тому з найближчою людиною Єфросиніна бачиться не так часто, як хотілося б. Але якщо звернути увагу на світлини мами й доньки, вражає, наскільки Маша й пані Людмила схожі. До того ж жінка дуже молодо виглядає. Її можна легко сприйняти як старшу сестру знаменитості.

Зіркові мами більше схожі на сестер знаменитостей

Нові статті

Схожі статті

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.