Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Хто такі Дан Балан і Тіна Кароль?

Дан Балан – молдавський співак, композитор і продюсер. Він народився 6 лютого 1979 року в Кишиневі, Молдова. Балан здобув популярність як сольний виконавець, а також як учасник гурту “O-Zone”. За свою кар’єру він випустив сім студійних альбомів і здобув численні нагороди, включаючи премії MTV Europe Music Awards і World Music Awards.

Тіна Кароль – українська співачка, народна артистка України. Вона народилася 25 січня 1979 року в Магаданській області, Росія. Кароль здобула популярність після перемоги на конкурсі “Євробачення” 2007 року. Вона випустила шість студійних альбомів і здобула численні нагороди, включаючи премії “Золотий диск” і “YUNA”.

Чутки про роман

Чутки про роман між Баланом і Кароль з’явилися в 2017 році, коли вони стали тренерами в українському шоу “Голос країни”. Їх часто бачили разом на публічних заходах, і вони публікували фотографії та відео один з одним у соціальних мережах.

Однак ні Балан, ні Кароль ніколи не підтверджували публічно свої стосунки. В інтерв’ю 2018 року Кароль сказала, що вони з Баланом “дуже близькі друзі”, але “не більше”.

Тіна Кароль і Дан Балан ніколи не були разом
Тіна Кароль і Дан Балан: кохання, чи іллюзія?

Що сталося насправді?

Важко сказати з упевненістю, чи були Балан і Кароль у романтичних стосунках. З одного боку, вони публічно демонстрували багато близькості та ласки. З іншого боку, вони ніколи не підтверджували свої стосунки, і можливо, що їхня близькість була просто дружньою.

Чи продовжуються стосунки?

Наразі невідомо, чи продовжують Балан і Кароль спілкуватися. З 2019 року вони не з’являлися разом на публічних заходах, і вони не публікували спільних фотографій у соціальних мережах.

Незважаючи на те, що Балан і Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман. Чи були вони справді закохані, чи просто друзі, на це питання може відповісти лише час.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.