Куди зникли учасники “Фабрики зірок” брати Борисенки: здобули шалену популярність та пішли зі сцени

Після "Фабрики зірок" купу учасників отримали прихильників та славу, але невдовзі припинили свою кар'єру, серед них опинились брати Борисенки: де вони зараз та чим займаються?

У 2000-х років українська музична сцена переповнювалася талантами, серед відомих артистів були: Lama, Гайтана, Марія Яремчук та учасники “Фабрики зірок”, зокрема брати Борисенки. Двоє молодих хлопців, брати-близнюки Олександр та Володимир, які стали обличчям “Фабрики зірок” у 2009 році, зачаровуючи своєю музикою та харизмою у свої 17 років.

Учасники "Фабрики зірок" брати Борисенки розповіли, куди зникли після шоу
Учасники “Фабрики зірок” брати Борисенки розповіли, куди зникли після шоу

Не здобувши вершини перемоги на шоу, але отримавши шалену популярність, брати Борисенки почали активно гастролювати країною, надихаючи новими піснями публіку.

Учасники "Фабрики зірок" брати Борисенки розповіли, куди зникли після шоу
Учасники “Фабрики зірок” брати Борисенки розповіли, куди зникли після шоу

Щодо особистого життя молодих зірок, то Олександр зустрічався з жінкою значно старшою за нього та після трьох років стосунків, шляхи їх розійшлися. Із наступною коханою, Марією, співак думав, що це вже назавжди, але вони також розійшлися. Пізніше Володимир зустрічався з співачкою Любов Юнак, з якою шлюб тривав протягом шести років, але згодом ці стосунки закінчились.

Новим етапом їхньої кар’єри було створення дуету під назвою BRO Borisenko Brothers. Цей проєкт довго не протримався та зазнав невдачі, тому дует швидко розпався. Де поділися ці два обличчя, які колись були популярними на українській музичній сцені?

Учасники "Фабрики зірок" брати Борисенки розповіли, куди зникли після шоу
Учасники “Фабрики зірок” брати Борисенки розповіли, куди зникли після шоу

Саша Борисенко активно підтримує важливі суспільні ініціативи, зокрема, надаючи допомогу нашим захисникам. Паралельно з цим, Саша працює у сфері монтажу та дизайну, що дозволяє йому реалізовувати свої творчі потенціали. Вова Борисенко зазначив, що нині він заробляє на життя, працюючи у сфері реклами. За його словами, він займається креативним копірайтингом та співпрацює з різними брендами.

Таким чином, брати Борисенко, після здобуття слави та прихильності на “Фабриці зірок”, продовжують свій творчий шлях, але вже не як співаки.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?