Схожий з батьком один в один: Тіна Кароль показала, як виглядає її 15-річний син та розповіла, де навчається

39-річна Тіна Кароль показалась разом зі своїм 15-річним сином Веніаміном та розповіла про його навчання у Лондоні: що відомо про життя хлопчика?

Успіхи у навчанні 15-річного сина Тіни Кароль, Веніаміна, цікавлять багатьох, оскільки відомо, що він активно здобуває освітою за кордоном. Співачка поділилася деякими деталями про досягнення свого сина, підкреслюючи його зосередженість і амбіції.

Веніамін, за словами його матері, вкладає величезні зусилля в своє навчання, що знаходить відображення у його результативності. Він зараз проходить серію іспитів наприкінці семестру, показуючи вражаючі знання і розуміння предметів.

Тіна Кароль показала свого сина та розповіла, де він навчається
Тіна Кароль показала свого сина та розповіла, де він навчається

Варто зазначити, що Веніамін не обмежується лише академічними досягненнями, а й вивчає декілька мов. Особливо вражає той факт, що він володіє не лише українською, а й англійською, французькою та іспанською мовами, маючи на меті досягти в них високого рівня володіння.

Тіна Кароль, в свою чергу, проявляє велику підтримку своєму синові. Вона заявила, що пишається досягненнями Веніаміна і навіть мотивує його невпинно працювати, надихаючи його бажанням бути кращим у деяких науках, ніж вона сама.

Тіна Кароль показала свого сина та розповіла, де він навчається
Тіна Кароль показала свого сина та розповіла, де він навчається

Тіна Кароль також розповіла, що іспити Веніаміна є надзвичайно складними, вказавши на великий рівень вимог, які вони пред’являють. Одним із пріоритетів Тіни є те, щоб Веніамін майстерно володів математикою, а не просто виконував базові вимоги. Тіна виразила бажання, щоб Веніамін міг вільно розмовляти всіма мовами, що відображає її прагнення до всебічного розвитку її сина.

Тіна Кароль показала свого сина та розповіла, де він навчається
Тіна Кароль показала свого сина та розповіла, де він навчається

Зараз Веніамін проживає та навчається в Лондоні, що відкриває для нього безліч нових можливостей та перспектив у світі освіти та науки. Тіна впевнена, що це середовище допоможе йому розвинути свій потенціал і досягти великих успіхів у майбутньому.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".