Подорослішали занадто рано: Тоня Матвієнко, Віктор Павлік та інші зірки, які стали батьками до 20 років

Зірки українського шоу-бізнесу вражають своєю непердбачуваністю, особливо коли йдеться про їхнє особисте життя: Віктор Павлік, Тоня Матвієнко та Катя Осадча - стали батьками до 20 років.

Український шоу-бізнес завжди привертав увагу своїми яскравими особистостями та непередбачуваними подіями. Однією з таких подій є народження дітей знаменитостями в молодому віці, серед найвідоміших опинилися такі зірки як Тоня Матвієнко, Віктор Павлік та Катя Осадча. Незважаючи на це, можна побачити, що вони вміло балансують між своєю професійною кар’єрою та обов’язками батьківства.

Тоня Матвієнко

Тоня Матвієнко вперше стала матір’ю, коли їй було всього 17 років. Вона завагітніла ще у свої 16 років, очікуючи дитину від свого коханого, якому на той час було 23. Незважаючи на засудження від деяких оточуючих, покійна мати Тоні, Ніна Матвієнко, прийняла нову роль з відкритим серцем і радістю. Пізніше Тоня вийшла заміж за співака Арсена Мірзояна, з яким вони разом виховують доньку Ніну.

Зірки українського шоу-бізнесу, які стали батьками до 20 років
Зірки українського шоу-бізнесу, які стали батьками до 20 років

Віктор Павлік

Один з найвідоміших співаків країни, Віктор Павлік, вирішив стати батьком, коли йому було лише 18 років. Його син Олександр народився від першої дружини та це був неабиякий виклик для молодого батька. Однак, Віктор не зупинився лише на цьому, і має ще двох дітей від різних жінок. Цікавою особливістю стало те, що наймолодший його син, Михайло, з’явився на світ, коли Віктору було вже за 50.

Зірки українського шоу-бізнесу, які стали батьками до 20 років
Зірки українського шоу-бізнесу, які стали батьками до 20 років

Катерина Осадча

Ще однією зіркою, яка віддавала перевагу родинним цінностям ще у юному віці, є телеведуча Катерина Осадча. На відміну від Віктора Павліка, вона стала мамою на рік пізніше – у 19 років. Її син Ілля народився від колишнього чоловіка Олега Поліщука, що створило непросту ситуацію для молодої матері.

Зірки українського шоу-бізнесу, які стали батьками до 20 років
Зірки українського шоу-бізнесу, які стали батьками до 20 років

Проте, Катерина вирішила прийняти виклик материнства, підкресливши свою впевненість у власних силах. Згодом вона вийшла заміж за Юрія Горбунова, і разом вони виховують двох синів, продовжуючи розвивати та зміцнювати свою сімейну єдність.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.