“Це було б класно”: 38-річна Злата Огнєвіч розповіла, чи хотіла б усиновити дитину найближчим часом

Співачка Злата Огнєвіч вперше висловилась щодо усиновлення дитини: чи планує зірка стати мамою вперше та що думає з цього приводу. Подробиці особистого життя.

Українська співачка Злата Огнєвіч розповіла про своє ставлення до материнства, висловивши готовність усиновити дитину. Раніше вона висловлювала намір скористатися екстракорпоральним заплідненням для власного материнства, але тепер змінила свої погляди на цей процес. Злата зазначила, що хоче мати дитину самостійно, але в подальшому.

Вона розповіла, що жіноча мудрість та усвідомлення своїх можливостей змусили її переглянути свої плани щодо материнства. Співачка прагне, щоб у її майбутньої дитини був батько, і щоб вона могла народити дитину від коханого чоловіка. Вона підкреслила, що її думки на цю тему змінилися з часом, оскільки життя несподіване і не всі плани можна здійснити відразу.

Злата Огнєвіч розповіла, чи планує усиновлювати дітей
Злата Огнєвіч показалась із обручкою та натякнула на своє заміжжя

Огнєвіч розглядає можливість усиновлення дитини, визнаючи свою готовність до цього кроку і відсутність страху перед ним. Вона поділилася, що розмірковувала про прийом дитини з дитячого будинку, вважаючи це важливим. Злата виражає бажання обговорити це рішення зі своєю другою половинкою, виявити його готовність прийняти дитину і разом мати власну родину.

Злата Огнєвіч розповіла, чи планує усиновлювати дітей
Злата Огнєвіч про стосунки з одруженим чоловіком

Злата, відповідаючи на питання про своє особисте життя, висловила свої почуття достатньо загадково. Вона поділилася, що закохана у життя, творчість і людей, залишаючи можливість, що її серце може належати ще комусь або чомусь. Співачка зазначила, що коли прийде час, вона поділиться своїми почуттями і деталями свого особистого життя.

Вона також відзначила, що бачить поруч з собою чоловіка, який є трохи старшим за неї і має досвід, яким він зможе з нею поділитися, підкресливши значення глибини в спільному житті.

У 2021 році відома виконавиця стала головним героєм у другому сезоні романтичного реаліті шоу “Холостячка”. Під час фіналу вона обрала бізнесмена Андрія Задворного, однак їхні стосунки тривали лише півтора місяці, після чого пара розійшлася.

Нові статті

Схожі статті

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.