Нарешті показала його обличчя: як виглядає 8-річний син Ольги Фреймут, якого няньчить Злата Мітчелл

Ольга Фреймут не є прихильницею ділитись особистим життя, але час від часу публікує фото разом зі своєю родиною: як виглядає 8-річний син Валерій, якого зірка не показувала?

Ольга Фреймут зараз проживає у Великій Британії, нещодавно поділилася сімейними моментами в соціальних мережах. Вона вперше за довгий час опублікувала фотографію свого сина Валерія. Раніше Ольга показувала своїх дітей значно частіше, зокрема, її 18-річна донька Злата та 6-річна Євдокія часто з’являлися у її Instagram, проте восьмирічний Валерій залишався поза кадром. Цього разу вона вирішила порушити традицію і продемонструвала, як він значно підріс.

Ольга Фреймут показалась разом зі своїм 8-річним сином. Фото з Instagram @freimutolia
Ольга Фреймут показалась разом зі своїм 8-річним сином. Фото з Instagram @freimutolia

На знімку Валерій зображений у ресторані, де насолоджується італійською пастою, поряд з якою стоїть прохолодний напій. Фреймут написала, що хлопчик провів час зі старшою сестрою Златою, яка прилетіла до Лондона на канікули.

Ольга Фреймут показалась разом зі своїм 8-річним сином
Ольга Фреймут показалась разом зі своїм 8-річним сином

Ольга активно ділиться з підписниками не лише професійними досягненнями, а й важливими моментами зі свого сімейного життя, що додає її образу близькості та відкритості. Такі пости не лише показують життєві моменти, але й допомагають її фанам краще пізнавати особистість ведучої, яка завжди залишається в центрі уваги.

Зірка телебачення розповіла про те, що її старша донька завжди виявляє відповідальність у нагляді за молодшими братом і сестрою, часто організовуючи з ними виїзди на прогулянку. Вона підкреслила, що коли Злата приймає роль няні, вони часто відвідують кафе й проводять разом час.

Ольга Фреймут та Злата Мітчелл
Ольга Фреймут та Злата Мітчелл

 

Слід відзначити, що Златі 18 років, живе окремо від своєї родини. Вона отримала освіту у Сполучених Штатах, успішно закінчила школу і планує вступати до університету. Тим часом Євдокія та Валерія разом з матір’ю мешкають у Великій Британії й навчаються у школі.

Нові статті

Схожі статті

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.

“Колись ми були малі і сварилися”: зірка 1+1 Валентина Хамайко показалась разом зі своєю сестрою (ФОТО)

Валентина Хамайко нещодавно стала офіційною дружиною, а тепер відправилась у невелику подорож зі своєю сім'єю: що відомо про сестру зірки та як виглядає?