Усі чоловіки були її: як виглядає 77-річна мама Святослава Вакарчука – схожість є, але не стовідсоткова

Святослав Вакарчук не прихильник ділитись особистим життям, але час від часу це робить: як виглядає мама співака Світлана Олександрівна та чим займається?

Святослав Вакарчук, відомий своєю стриманістю у висловлюваннях щодо особистого життя, порадував своїх прихильників, опублікувавши фотографію зі своєю 77-річною матір’ю, Світланою Олександрівною. На знімку вони позують разом у рідному Мукачеві, де він здійснив особистий візит для зустрічі з нею.

Вакарчук висловив враження від цього дня у соцмережах, зазначивши, що надзвичайно цінує час, проведений з матір’ю, і висловив вдячність за спільно прожиті моменти. Користувачі зазначили молодий вигляд Світлани Олександрівни, що зберігається завдяки її увазі до власного зовнішнього вигляду: вона доглядає за волоссям, носить стильні окуляри, макіяж і прикраси, що надає їй свіжості і елегантності незважаючи на її вік.

Святослав Вакарчук показав, як виглядає його мама
Святослав Вакарчук показав, як виглядає його мама

Світлана Олександрівна, народилася 2 червня 1947 року в Мукачеві. Її мати, Ніна, була відправлена до цього міста у 1946 році за освітянською лінією. Батьки майбутнього музиканта познайомилися в Львівському університеті.

Світлана Олександрівна Вакарчук народила свого сина, відправившись до Мукачева перед його народженням, а через два місяці після цього подорожувала з родиною назад до Львова, де вони й оселилися назавжди. Вона була викладачем фізики і доцентом Львівської національної академії ветеринарної медицини.

Святослав Вакарчук показав, як виглядає його мама
Святослав Вакарчук показав, як виглядає його мама

Її син, Святослав Вакарчук, народився в Мукачеві на Закарпатті, де його батьки, Іван та Світлана Олександрівна, мали глибокі корені. Бабуся Святослава, Ніна, працювала вчителем у Мукачеві, що визначило раннє дитинство майбутнього музиканта. У віці двох років родина Вакарчуків переїхала до Львова, де вони оселилися на постійному місці проживання. В дитинстві Святослав активно займався різними видами діяльності: він брав участь у КВК, організовував шкільний театр і грав у баскетбольній команді.

Святослав Вакарчук показав, як виглядає його мама
Святослав Вакарчук показав, як виглядає його мама

Ці два українські міста — Мукачево і Львів — відіграли важливу роль у дитинстві Святослава Вакарчука, сприяючи засвоєнню ним багатьох творчих і соціальних навичок. Ці навички в майбутньому сильно вплинули на його культурний внесок у життя України, роблячи його відомим музикантом і активістом.

Нові статті

Схожі статті

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?