Інопланетяни подали сигнал із центру Чумацького Шляху: залишилося розшукати конкретну планету й відповісти

Останнім часом почастішали радіосигнали з центру Чумацького Шляху. Вчені не виключають можливості, що це інопланетяни шукають шляхи комунікації з землянами. Оскільки ці сигнали постійно повторюються, можливо, найближчим часом вступимо в контакт із представниками позаземної цивілізації.

Останнім часом почастішали радіосигнали з центру Чумацького Шляху. Вчені не виключають можливості, що це інопланетяни шукають шляхи комунікації з землянами. Оскільки ці сигнали постійно повторюються, можливо, найближчим часом вступимо в контакт із представниками позаземної цивілізації.

Дослідники з Конеллського університету з уважністю дослухаються до радіосигналів із центру Галактики. Вони відрізняються вузькочастотністю і випромінюванням пульсарів (особливих нейтронних зірок). Люди такими сигналами послуговуються, зокрема, при використанні радарів.

Вчені зафіксували сигнали, дуже схожі на послання інопланетян

Оскільки подібні звуки добре виділяються на фоні інших радіошумів, надалі саме вони можуть стати основою для спілкування на чималих космічних відстанях. Щоб ретельно проаналізувати сигнали, що надходять з зірок, спеціалісти створили спеціальну програму. Найперше воліють з’ясувати, чи не мають вони штучного походження.

Ці вузькочастотні сигнали володіють набагато слабшим діапазоном частот ніж ті, що видають FM-радіостанції – приблизно в 10 разів.

Вчені визначать, чи є ці постійні сигнали штучними

Якщо буде доведено, що галактичні сигнали і справді мають штучне походження, можна будувати теорію існування розумної цивілізації позаземного походження. Тоді слід починати розсилку вузькочастотних сигналів у відповідь. Щоб їх не сплутали з сигналами від космічних об’єктів, потрібно повторювати звуки особливим чином.

Допоки дослідники не можуть похвалитися певними результатами, тому спрямовують діяльність на поліпшення програмного забезпечення. Звісно, їхня робота на даному етапі нагадує пошук голки в копиці сіна. Та не втрачатимемо надії, що на якійсь з мільярдів зірок Галактики все ж урешті знайдуться інопланетяни.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?