Молодик загубив на пляжі перстень: ніхто не сподівався, що прикраса повернеться до господаря через 51 рік

Гурт школярів відзначав випускний на пляжі. Допоки веселилися, один із хлопців загубив перстень. Ніхто й уявити собі не міг, що за 51 рік уже дорослий чоловік поверне свою прикрасу.

Гурт школярів відзначав випускний на пляжі. Допоки веселилися, один із хлопців загубив перстень. Ніхто й уявити собі не міг, що за 51 рік уже дорослий чоловік поверне свою прикрасу.

Джим Кілан 1972 року закінчував середню школу в Вотчунгу. Випускний вечір учні вирішили провести в Пойнт-Біч на березі Джерсі. У суцільній давці молодик не помітив, як каблучка злетіла з його пальця. Пошуки не призвели до бажаних результатів, і випускник змирився з тим, що ніколи більше не побачить улюблену річ.

Випускник школи загубив перстень на пляжі

Відтоді минув 51 рік. Якось 21-річний молодик вийшов на берег струмка Бівер-Дем, щоб зробити знімки заходу сонця. Ентоні мешкав неподалік у Пойнт-Плезант-Боро і хотів мати красиві фоточки.

Раптом щось блиснуло. Хлопець підійшов ближче і побачив перстень. Забрав його з собою, зробив фото і виклав у соцмережу. Світлини розлетілися по Фейсбуку і потрапили в спільноту колишніх випускників.

Дорога серцю річ повернулася до власника через 51 рік

Однокласники побачили перстень, впізнали його і сповістили Кілану про це. Сказали Джиму, що його розшукують. Він був надзвичайно здивований подібною ситуацією. Напевно, перстень змило з берега у воду, і його віднесло течією настільки далеко.

З’ясувалося, що каблучка перебуває в доволі пристойному стані. От тільки за ці роки пальці власника дещо змінили розміри. Тож довелося розкатати прикрасу, щоб можна було її носити. Джим і досі не може повірити у це диво й з недовірою поглядає на руку, де красується перстень-мандрівник.

Нові статті

Схожі статті

Щоб ложка стояла: як приготувати густе полуничне варення – головна таϵмниця, про яку не кожна господиня знаϵ

Густий і запашний полуничний джем можна приготувати в домашніх умовах. Головне — дотримуйтесь декількох нескладних порад. І тоді консистенція джему стане такою, що ложка в ньому буде стояти.

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.