В якій країні українські біженці можуть залишитися назавжди: як отримати статус постійного резидента

Біженці з України отримують шанс на стабільне майбутнє в гостинній країні з можливістю постійного проживання. Як встигнути подати документи та отримати статус постійного резидента?

Біженцям з України, які приїжджали у Нову Зеландію видавали візу строком на один рік. З огляду на те, що конфлікт невідомо коли закінчиться, новозеландська влада вирішила надати дозвіл на постійне проживання прибулим українцям.
Спочатку візи були подовжені на рік, потім ратифіковано положення проте, що ті українці, які встигли отримати такий документ до 15 березня 2024 року, будуть мати можливість залишитись в країні на постійній основі. Наразі в країні перебуває 340 таких осіб.

Уряд Нової Зеландії спростив процес отримання статусу постійного резидента
Уряд Нової Зеландії спростив процес отримання статусу постійного резидента

Щоб отримати такий дозвіл на постійне резиденство, необхідно буде представити довідку про стан здоров’я з медичного закладу, пройти додаткову ідентифікацію та перевірку доброчесності. Також одна з обов’язкових умов – сплата додаткового збору, це 1200 новозеландських доларів (еквівалент 708 доларів США).
Новозеландський уряд надав такі дані, що на цей момент загалом видано вже 1510 віз українцям. З врахуванням тривалості конфлікту, національні уряди країн Євросоюзу також переглядають програми підтримки українських біженців, у тому числі витрати та видатки на підтримку цих осіб, зокрема у Чехії.
“Багато з тих, хто шукав тут притулку, ніколи не мали наміру залишатися на довго в Новій Зеландії. Але у зв’язку з тривалою війною, ми вважаємо це гуманітарним зобов’язанням забезпечити їм стабільність”, – поділився Ендрю Літтл, міністр імміграції Нової Зеландії.

 

Нова Зеландія пропонує українцям постійне проживання
Нова Зеландія пропонує українцям постійне проживання

Посвідка на проживання дарує українським мігрантам законну можливість проживати в Новій Зеландії та користуватися більшістю прав, які доступні громадянам цієї країни.Влада країни прийняла рішення скасувати обов’язковий тест з англійської мови та відмінити потребу у “спонсорі”, готовому забезпечити житло мігрантам.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.