Молодик вирішив скласти вступні іспити замість подруги: спочатку викладачі не помітили підстави, але потім…

Чоловік вирішив допомогти жінці скласти вступні іспити до університету. Задля цього переодягнувся в її вбрання і прийшов на екзамен. Викладачі підміни не помітили, але…

До індійського медичного університету, розташованого у місті Фарідкот, на вступні іспити прийшла Парамджиту Каур. Дівчина мріяла стати парамедиком, була вбрана у належний жіночий одяг, мала на руках купу браслетів, на обличчі бінді та нафарбовані губи.

Попервах ніхто особливо не вдивлявся у зовнішність абітурієнтки. Вона вдало склала іспит. Та коли біометричні дані студентки не підтвердилися, тут-то поліція й заворушилася.

Чоловік перевдягнувся в жінку на екзамені

З’ясувалося, що замість Парамджиту до вишу імені Бабі Фаріда приходив чоловік. Ангрез Сінгх зробив усе можливе, щоб стати зовні схожим на жінку. От тільки біометрію змінити йому було несила.

У ході розслідування стало відомо, що зловмисник не лише скористався власними знаннями під час іспиту, але й пред’явив фальшиве посвідчення виборця. А ще сфабрикував карту Aadhar.

Чоловік перевдягнувся в жінку на екзамені

Отже, майстер перевдягань заробив собі доволі довгий строк покарання. А керівництво медичного університету замислилося над покращенням заходів безпеки, які мають на меті унеможливити подібні інциденти надалі.

Звісно, потік набору студентів доволі великий. Виш набирав майже 9 сотень охочих до медичної освіти людей. Задля цього було відкрито 26 центрів, які мали проводити вступні іспити.

Один із них у Фарідкоті здобув нехорошу славу. Будемо сподіватися, що до роздягання абітурієнтів на вступній комісії все ж не дійде. Просто будуть ретельніше перевірятися їхні документи, щоб запобігти випадкам шахрайства.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.