Колись Моніка Левінскі ледь не довела Біла Клінтона до імпічменту: як склалася доля найвідомішої стажерки

Моніка Левінскі стала відомою на весь світ особою завдяки нетривалому роману з 42-м президентом США Білом Клінтоном. На жаль, для 22-річної дівчини це стало повним крахом надій.

22-річна стажистка Білого дому наприкінці 1998 року ледь не спричинила імпічмент президента. Білу Клінтону на той час було 48 років. Їхній роман розпочався 1995 року. Два роки поспіль голубки таємно зустрічалися в Овальному кабінеті, до якого не мали доступу спецслужби.

Моніка обмовилася про стосунки з першою людиною Америки подрузі Лінді Тріпп. Та записала їхню розмову на диктофон. Невдовзі про адюльтер дізнався весь світ. Попервах президент усі звинувачення у зраді дружині Хіларі відкидає. Та згодом змушений визнати “недоречні стосунки”.

Як нині виглядає Моніка Левінскі

У судовому порядку розглянули всі 12 “близьких” побачень парочки. Ще й синю сукню зі слідами того самого біоматеріалу Клінтона пред’явили. На диво, імпічменту Білу вдалося уникнути. Натомість Моніку буквально затюкали. У дівчини розпочалася депресія.

Левінскі ледь не наклала на себе руки. Згодом вирішила перебратися до Англії. Та й там скандальній особі було дуже складно знайти роботу. Згодом Моніка знайшла в собі сили змиритися з хейтом.

Як нині виглядає Моніка Левінскі

Вона написала книгу, в якій детально описала роман із Клінтоном. Пробувала працювати ведучою на американському ТБ. Мала намір налагодити випуск дизайнерських сумочок, але з цієї витівки нічого не вийшло.

Нині Левінскі опанувала методику лекцій, присвячених подоланню кібербулінгу. Моніка розповідає на власному прикладі, як можна пережити втрату репутації й знайти в собі сили рухатися далі.

Як нині виглядає Моніка Левінскі

Досягнувши 50-річного віку, Моніка з зацькованої особи перетворилася на людину з досвідом, до якої варто дослухатися. Нині Левінскі стала очільницею кампанії Реформації “Ти маєш силу”, що покликана допомагати американцям дізнатися якомога більше про систему виборів 2024.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".